Lazer Teknolojisi kullanılarak cam ve kristal ürünlerde 2D + 3D Lazer işleme ve hediyelik eşya üretim tesisi kurma projemizin, Kalkınma Ajansı ve Kosgeb tarafından desteklenmesi ile birlikte, Proje kapsamında işletmemize son teknoloji Lazer Kristal İşleme Makinaları alınmış ve 2015 yılından bu yana bir çok kristal ürün, hediyelik eşya, ödül, plaket vb. ürünler Kişiye ve Kurumlara özel üretilerek, kristalin eşsiz güzelliği kaliteli bir hizmet anlayışı ile müşterilerimize sunulmaya başlanmıştır.

İnternet sayfamızda yer alan müşteri hizmetleri numaramız: 0850 305 99 74 ya da mail adresimiz: info@arisreklam.com dan bizlere ulaşabilir ya da Whatsapp sipariş hattından talep ve isteklerinizi yazmak sureti ile bizlerle irtibata geçebilir, kendi resminizi ve sevdiklerinizin resimlerini Kristalin eşsiz zarifliği ve güzelliği ile ölümsüzleştirebilirsiniz.

İşletmemiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve tüm kargo masraflarını karşılamak sureti ile kaliteyi ve en az maliyeti sizler için oluşturmaktadır.

Resimleriniz Kristalin Zarifliği İle Vitrinlerinizi Süslesin